Четверг,
17.04.2014
Карта сайта Подписка на новости

Телефон редакции:
+7 7222 52-14-45
Написать письмо Ваша новость

Программа ТВ


ЕЛ-АРНА ЕЛ АРНА
Сегодня: Апрель, 17 число, Четверг | 07:24

08.30 "ОЯН.KZ". ТАҢЕРТЕҢГІЛІК-ОТБАСЫЛЫҚ БАҒДАРЛАМА
09.20, 01.05 АУА РАЙЫ
09.25 М/С "ГАРФИЛД ШОУЫ"
10.25 Т/С "ЕҢ ҚАУІПТІ АЛПЫС ЖЫРТҚЫШ"
11.00 ВАНЕССА УИЛЬЯМС, ЧАЙЯННЕ "КЕЛ БИЛЕЙІК!" МУЗ. МЕЛОДРАМАСЫНДА
13.00 Т/С "АСТЫРТЫН ӘРЕКЕТ: ҚЫЛМЫС ПЕН ТЕРГЕУ"
13.30, 19.00 "ЖАР@ЙСЫҢ". АҚПАРАТТЫҚ-САЗДЫ БАҒДАРЛАМА
14.00 ТЕЛЕХИКАЯ "БАЖАЛАР"
15.20 "БІЛГЕНГЕ МАРЖАН"
16.00 Т/С "ИНДУС"
16.50 М/С "БАКУГАН: ЖАНКЕШТІ ЖАУЫНГЕРЛЕР"
17.50 Т/С "ДЕНСАУЛЫҚ А-ДАН Я-ҒА ДЕЙІН"
18.00 "ӘН АРНА". МУЗЫКАЛЫҚ БАҒДАРЛАМА
19.30 "ШІРКІН-LIFE" РЕАЛИТИ-ШОУЫ
20.20 "ӘЙЕЛДЕР ӘЛЕМІ". АРУЛАР ЖАЙЛЫ БІР ҮЗІК СЫР
21.00 "АЙМАҚТАР АЛАМАНЫ" 1 РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ТЕЛЕБАЙҚАУЫ
22.20 Х/Ф "ПОЧЕМУ МУЖЧИНЫ НИКОГДА НЕ СЛУШАЮТ, А ЖЕНЩИНЫ НЕ УМЕЮТ ПАРКОВАТЬСЯ"
00.05 ТЕЛЕХИКАЯ "ҰЗАҚ ЖОЛ"

08.30 "ОЯН.KZ". ТАҢЕРТЕҢГІЛІК-ОТБАСЫЛЫҚ БАҒДАРЛАМА
09.20, 01.00 АУА РАЙЫ
09.25 М/С "ГАРФИЛД ШОУЫ"
10.25 Т/С "ЕҢ ҚАУІПТІ АЛПЫС ЖЫРТҚЫШ"
11.00 ТЕЛЕХИКАЯ "ҰЗАҚ ЖОЛ"
12.00 МУЛЬТФИЛЬМ /КАЗ./
12.30 Т/С "АСТЫРТЫН ӘРЕКЕТ: ҚЫЛМЫС ПЕН ТЕРГЕУ"
13.30, 19.00 "ЖАР@ЙСЫҢ". АҚПАРАТТЫҚ-САЗДЫ БАҒДАРЛАМА
14.00 ТЕЛЕХИКАЯ "БАЖАЛАР"
15.20 "БІЛГЕНГЕ МАРЖАН"
16.00 Т/С "ИНДУС"
16.50 М/С "БАКУГАН: ЖАНКЕШТІ ЖАУЫНГЕРЛЕР"
17.50 "АБАЙДЫҢ ҚАРА СӨЗДЕРІ"
18.00 "ӘН АРНА". МУЗЫКАЛЫҚ БАҒДАРЛАМА
19.30 "ШІРКІН-LIFE" РЕАЛИТИ-ШОУЫ
20.20 "ӘЙЕЛДІҢ БӘРІ ӘДЕМІ". АРУЛАР ЖАЙЛЫ БІР ҮЗІК СЫР
21.00 "АЙМАҚТАР АЛАМАНЫ" 1 РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ТЕЛЕБАЙҚАУЫ
22.20 Х/Ф "ЮНАЙТЕД. МЮНХЕНСКАЯ ТРАГЕДИЯ"
00.00 Т/С "ҰЗАҚ ЖОЛ"

08.30 "ОЯН.KZ". ТАҢЕРТЕҢГІЛІК-ОТБАСЫЛЫҚ БАҒДАРЛАМА
09.20, 00.50 АУА РАЙЫ
09.25 М/С "ГАРФИЛД ШОУЫ"
10.25 Т/С "ЕҢ ҚАУІПТІ АЛПЫС ЖЫРТҚЫШ"
11.00 ТЕЛЕХИКАЯ "ҰЗАҚ ЖОЛ"
12.00 МУЛЬТФИЛЬМ /КАЗ./
12.30 Т/С "АСТЫРТЫН ӘРЕКЕТ: ҚЫЛМЫС ПЕН ТЕРГЕУ"
13.30, 19.00 "ЖАР@ЙСЫҢ". АҚПАРАТТЫҚ-САЗДЫ БАҒДАРЛАМА
14.00 ТЕЛЕСЕРИАЛ "БАЖАЛАР"
15.20 "БІЛГЕНГЕ МАРЖАН"
16.00 Т/С "ИНДУС"
16.50 М/С "БАКУГАН: ЖАНКЕШТІ ЖАУЫНГЕРЛЕР"
17.50 Т/С "ДЕНСАУЛЫҚ А-ДАН Я-ҒА ДЕЙІН"
18.00 "ӘН АРНА". МУЗЫКАЛЫҚ БАҒДАРЛАМА
19.30 "ШІРКІН-LIFE" РЕАЛИТИ-ШОУЫ
20.20 "ЕРЛЕРДІҢ ІСІ БІТЕР МЕ?" ТОК-ШОУЫ
21.00 "АЙМАҚТАР АЛАМАНЫ" 1 РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ТЕЛЕБАЙҚАУЫ
22.20 Х/Ф "ВЫХОДИ ЗА МЕНЯ"
23.50 Т/С "ҰЗАҚ ЖОЛ"

08.30 "ОЯН.KZ". ТАҢЕРТЕҢГІЛІК-ОТБАСЫЛЫҚ БАҒДАРЛАМА
09.20, 00.50 АУА РАЙЫ
09.25 М/С "ГАРФИЛД ШОУЫ"
10.25 Т/С "ЕҢ ҚАУІПТІ АЛПЫС ЖЫРТҚЫШ"
11.00, 00.00 ТЕЛЕХИКАЯ "ҰЗАҚ ЖОЛ"
12.30 Т/С "АСТЫРТЫН ӘРЕКЕТ: ҚЫЛМЫС ПЕН ТЕРГЕУ"
13.30, 19.00 "ЖАР@ЙСЫҢ". АҚПАРАТТЫҚ-САЗДЫ БАҒДАРЛАМА
14.00 ТЕЛЕХИКАЯ "КҮЛӘШ"
15.20 "БІЛГЕНГЕ МАРЖАН"
16.00 Т/С "ИНДУС"
16.50 М/С "БАКУГАН: ЖАНКЕШТІ ЖАУЫНГЕРЛЕР"
17.50 Т/С "ДЕНСАУЛЫҚ А-ДАН Я-ҒА ДЕЙІН"
18.00 "ӘН АРНА". МУЗЫКАЛЫҚ БАҒДАРЛАМА
19.30 "ШІРКІН-LIFE" РЕАЛИТИ-ШОУЫ /1-СЕЗОН/
20.20 "ЕРЛЕРДІҢ ІСІ БІТЕР МЕ?" ТОК-ШОУЫ
21.00 "АЙМАҚТАР АЛАМАНЫ" 1 РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ТЕЛЕБАЙҚАУЫ
22.20 Х/Ф "СЧАСТЛИВОЕ ЧИСЛО СЛЕВИНА"

08.30 "ОЯН.KZ". ТАҢЕРТЕҢГІЛІК-ОТБАСЫЛЫҚ БАҒДАРЛАМА
09.20, 00.50 АУА РАЙЫ
09.25 М/С "ГАРФИЛД ШОУЫ"
10.25 Т/С "ЕҢ ҚАУІПТІ АЛПЫС ЖЫРТҚЫШ"
11.00, 23.50 ТЕЛЕХИКАЯ. "ҰЗАҚ ЖОЛ"
12.35 Т/С "АСТЫРТЫН ӘРЕКЕТ: ҚЫЛМЫС ПЕН ТЕРГЕУ"
13.30, 19.00 "ЖАР@ЙСЫҢ". АҚПАРАТТЫҚ-САЗДЫ БАҒДАРЛАМА
14.00 ТЕЛЕХИКАЯ "КҮЛӘШ"
16.00 "БІЛГЕНГЕ МАРЖАН"
16.00 Т/С "ИНДУС"
16.50 М/С "БАКУГАН: ЖАНКЕШТІ ЖАУЫНГЕРЛЕР"
17.50 "АБАЙДЫҢ ҚАРА СӨЗДЕРІ"
18.00 "ӘН АРНА". МУЗЫКАЛЫҚ БАҒДАРЛАМА
19.30 "ШІРКІН-LIFE" РЕАЛИТИ-ШОУЫ
20.20 "ЕРЛЕРДІҢ ІСІ БІТЕР МЕ?" ТОК-ШОУЫ
21.00 "АЙМАҚТАР АЛАМАНЫ" 1 РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ТЕЛЕБАЙҚАУЫ
22.20 Х/Ф "ИСКУССТВО ВОЙНЫ-3: ВОЗМЕЗДИЕ"

08.30, 20.30 КОНЦЕРТ "ӘСЕМ ӘУЕН "ЕЛ АРНАДА"
08.55, 00.35 АУА РАЙЫ
09.00 "АРХИФАКТ"- ТАРИХИ-ТАНЫМДЫҚ БАҒДАРЛАМА
09.20 "ОЯН.KZ". ТАҢЕРТЕҢГІЛІК-ОТБАСЫЛЫҚ БАҒДАРЛАМА
10.10, 21.00 "ӘЗІЛ-КЕШ" - ӘЗІЛ-СЫҚАҚ БАҒДАРЛАМАСЫ
10.50 КИНО "ТҮЛКІШЕК ПЕН ҚЫЗ"
12.25 АНИМАЦИЯЛЫҚ ФИЛЬМ "КУНГ-ФУ ҚОЯН"
13.50 "ХАБАР" АГЕНТТІГІНІҢ АЛТЫН ҚОРЫНАН. "АУЫЛДЫҢ АЛТЫ АУЫЗЫ"
14.20 Х/Ф "МАДЛЕН"
15.45 Д/Ф "ЖИЗНЬ"
17.05 ҮНДІ ФИЛЬМ "ЗИТА МЕН ГИТА"
19.35 "ТУҒАН ӨЛКЕ" - ТАНЫМАЛ ТҰЛҒАЛАРДЫҢ ТУҒАН ЖЕРІНЕ САЯХАТЫ
20.00 "ЧТО НАША ЖИЗНЬ...". ИСТОРИЯ ИЗ ЖИЗНИ С ЖАНОМ БАЙЖАНБАЕВЫМ
21.40 Х/Ф "ЛЕГЕНДА О КРАСНОМ ДРАКОНЕ"
23.05 ҚАЗАҚФИЛЬМ ҰСЫНАДЫ! "СТУДЕНТ"

08.30 М/С "ГАРФИЛД ШОУЫ"
09.15, 00.45 АУА РАЙЫ
09.20 "ОЯН.KZ". ТАҢЕРТЕҢГІЛІК-ОТБАСЫЛЫҚ БАҒДАРЛАМА
10.10 "АРХИФАКТ" - ТАРИХИ-ТАНЫМДЫҚ БАҒДАРЛАМА
10.30 "СЕНІМ.БІЛІМ.КЗ"
10.50 АНИМАЦИЯЛЫҚ ФИЛЬМ "ИМПИ-СУПЕРСТАР"
12.10 "АЛТЫБАҚАН" ДӘСТҮРЛІ МУЗЫКА ДУМАНЫ
12.40 "ҰЯТ БОЛМАСЫН" МУЗЫКАЛЫҚ-КӨҢІЛАШАР БАҒДАРЛАМАСЫНЫҢ ҮЗДІК ӘЗІЛДЕРІНЕН ТОПТАМА
13.10 "ПОБОЧНЫЙ ЭФФЕКТ". ВСЕ О КАЧЕСТВЕ ТОВАРОВ И УСЛУГ
13.30 ДЖУЛИЯ РОБЕРТС "ҚАШҚЫН ҚАЛЫНДЫҚ" КОМЕДИЯСЫНДА
15.20 КОНЦЕРТ
17.20 "ЧТО НАША ЖИЗНЬ...". ИСТОРИЯ ИЗ ЖИЗНИ С ЖАНОМ БАЙЖАНБАЕВЫМ
17.50 "АБАЙДЫҢ ҚАРА СӨЗДЕРІ"
18.00 ЕЛ АРНАДА ЕЛІМІЗДІҢ МЫҚТЫ ӘЗІЛКЕШТЕРІНІҢ "ӘЗІЛ TUBE" БАҒДАРЛАМАСЫ
18.30 "МУЗЫКАЛЫҚ ФИЛЬМ "БЕЗУМНЫЙ ДЕНЬ ИЛИ ЖЕНИТЬБА ФИГАРО"
21.00 "ӘЗІЛ-КЕШ"- ӘЗІЛ-СЫҚАҚ БАҒДАРЛАМАСЫ
21.40 Х/Ф "КТО ТАКОЙ КЛАРК РОКФЕЛЛЕР?"
23.10 БРЮС УИЛЛИС "ГУДЗОН ҚЫРҒИЫ" КОМЕДИЯСЫНДА



Каналы

КАЗАХСТАНКАЗАХСТАН-СЕМЕЙ 7-КАНАЛ7 КАНАЛ АСТАНААСТАНА 31-КАНАЛ31 КАНАЛ ХАБАРХАБАР КАЗАХСТАНКАЗАХСТАН КТККТК НТКНТК ПЕРВЫЙ-КАНАЛ-«ЕВРАЗИЯ»1 КАНАЛ «ЕВРАЗИЯ» ЕЛ-АРНАЕЛ АРНА ТНВ-ПланетаТНВ-Планета ЕВРОСПОРТ-2ЕВРОСПОРТ-2 ЕВРОСПОРТ-1ЕВРОСПОРТ-1 Graphic1ФУТБОЛ ОХОТА-И-РЫБАЛКАОХОТА И РЫБАЛКА УСАДЬБАУСАДЬБА ЗДОРОВОЕ-ТВЗДОРОВОЕ ТВ ФЕНИКС-+-КИНОФЕНИКС + КИНО ТVXXIТVXXI МИРМИР RETROРЕТРО КУЛЬТУРАКУЛЬТУРА ДОМ-КИНОДОМ КИНО ВРЕМЯВРЕМЯ РОССИЯ-РТРРОССИЯ РТР ТВЦТВЦ RENTVРЕН НТВ-МИРНТВ МИР 1-КАНАЛ1-КАНАЛ ТВ-3ТВ-3