Пятница,
18.04.2014
Карта сайта Подписка на новости

Телефон редакции:
+7 7222 52-14-45
Написать письмо Ваша новость

Программа ТВ


АСТАНА АСТАНА
Сегодня: Апрель, 18 число, Пятница | 03:50

07.00 "САҒЫНЫШ" ӘН КЕШІ
08.20 "KAZNET" ҒАЛАМТОР ШОЛУ
08.40 "ОҚЫС ОҚИҒА!" БАҒДАРЛАМАСЫ
09.00, 16.50 "ЕРІКСІЗ НЕКЕ" КӘРІС ТЕЛЕХИКАЯСЫ
10.00, 13.00, 20.00, 00.35 ЖАҢАЛЫҚТАР
10.10 "ЕРІКСІЗ НЕКЕ" КӘРІС ТЕЛЕХИКАЯСЫНЫҢ ЖАЛҒАСЫ
10.20 М/Ф "АЛДАР КӨСЕНІҢ КӨҢІЛДІ ОҚИҒАЛАРЫ"
10.30 "ГРОМКОЕ ДЕЛО"
10.45 СПЕЦИАЛЬНЫЙ ПРОЕКТ "ПОД "КРЫШЕЙ" ГАСК"
11.05 Т/С "НЕЗАБЫВАЕМЫЙ"
12.05, 19.00 "ҚЫЗ ҒҰМЫРЫ" ҮНДІ ТЕЛЕХИКАЯСЫ
13.10 ИНФОРМАЦИОННО-АНАЛИТИЧЕСКАЯ "20:30": ИЗБРАННОЕ ЗА НЕДЕЛЮ
14.00 НОВОСТИ
14.10 Т/С "МЕЧ"
15.05, 21.00 Т/С "ОТБЛЕСКИ"
16.00 "20:30. БІЗДІҢ УАҚЫТ" АҚПАРАТТЫҚ-САРАПТАМАЛЫҚ БАҒДАРЛАМАСЫ
18.00, 22.50 "ҰМЫТЫЛМАС" ТҮРІК ТЕЛЕХИКАЯСЫ
20.30, 01.05 НОВОСТИ "20:30"
23.50 "КЕШ ЕМЕС" ТОК-ШОУ
01.35 "СОҢҒЫ САЯХАТ" ТЕЛЕХИКАЯСЫ

07.00, 20.30, 01.05 НОВОСТИ "20:30"
07.30, 10.00, 13.00, 20.00, 00.35 ЖАҢАЛЫҚТАР
08.00 "ОЛЖА" КӨҢІЛДІ ОТБАСЫЛЫҚ СҰРАҚ-ЖАУАП САЙЫСЫ
08.30 ОБЗОР ИНТЕРНЕТА "KAZNET"
09.00, 16.50 "ЕРІКСІЗ НЕКЕ" КӘРІС ТЕЛЕХИКАЯСЫ
10.10 "ЕРІКСІЗ НЕКЕ" КӘРІС ТЕЛЕХИКАЯСЫНЫҢ ЖАЛҒАСЫ
10.20 М/Ф "АЛДАР КӨСЕНІҢ КӨҢІЛДІ ОҚИҒАЛАРЫ"
10.30 "СУПЕРПАПА"
11.05 Т/С "НЕЗАБЫВАЕМЫЙ"
12.05, 19.00 "ҚЫЗ ҒҰМЫРЫ" ҮНДІ ТЕЛЕХИКАЯСЫ
13.10 "КЕШ ЕМЕС" ТОК-ШОУ
14.00 НОВОСТИ
14.10, 21.00 Т/С "ОТБЛЕСКИ"
16.00 Т/С "ОГНИ БОЛЬШОГО ГОРОДА"
18.00, 22.50 "ҰМЫТЫЛМАС" ТҮРІК ТЕЛЕХИКАЯСЫ
23.50 "СЫРЛАСУ" ТОК-ШОУ
01.35 "СОҢҒЫ САЯХАТ" ТЕЛЕХИКАЯСЫ

07.00 ӘН ШАШУ
07.30, 20.30, 00.35 НОВОСТИ "20:30"
08.00, 10.00, 13.00, 20.00, 00.05 ЖАҢАЛЫҚТАР
08.30 "ОЛЖА" КӨҢІЛДІ ОТБАСЫЛЫҚ СҰРАҚ-ЖАУАП САЙЫСЫ
09.00, 16.50 "ЕРІКСІЗ НЕКЕ" КӘРІС ТЕЛЕХИКАЯСЫ
10.10 "ЕРІКСІЗ НЕКЕ" КӘРІС ТЕЛЕХИКАЯСЫНЫҢ ЖАЛҒАСЫ
10.20 М/Ф "АЛДАР КӨСЕНІҢ КӨҢІЛДІ ОҚИҒАЛАРЫ"
10.35 "ӘЗІЛСТАН" ЖАСЫРЫН ТҮСІРІЛІМ
10.45 "KAZNET" ҒАЛАМТОРҒА ШОЛУ
11.05 Т/С "НЕЗАБЫВАЕМЫЙ"
12.05, 19.00 "ҚЫЗ ҒҰМЫРЫ" ҮНДІ ТЕЛЕХИКАЯСЫ
13.10 "СЫРЛАСУ" ТОК-ШОУ
14.00 НОВОСТИ
14.10, 21.15 Т/С "ОТБЛЕСКИ"
16.00 Т/С "ОГНИ БОЛЬШОГО ГОРОДА"
18.00, 23.05 "ҰМЫТЫЛМАС" ТҮРІК ТЕЛЕХИКАЯСЫ
21.00 ЭКСКЛЮЗИВНОЕ ИНТЕРВЬЮ С АРХИМЕДОМ МУХАМБЕТОВЫМ
01.05 "СОҢҒЫ САЯХАТ" ТЕЛЕХИКАЯСЫ

07.00 ӘН ШАШУ
07.30, 20.30, 00.20 НОВОСТИ "20:30"
08.00, 10.00, 13.00, 20.00, 23.50 ЖАҢАЛЫҚТАР
08.30 "ОЛЖА" КӨҢІЛДІ ОТБАСЫЛЫҚ СҰРАҚ-ЖАУАП САЙЫСЫ
09.00, 16.50 "ЕРІКСІЗ НЕКЕ" КӘРІС ТЕЛЕХИКАЯСЫ
10.10 "ЕРІКСІЗ НЕКЕ" КӘРІС ТЕЛЕХИКАЯСЫНЫҢ ЖАЛҒАСЫ
10.20 М/Ф "АЛДАР КӨСЕНІҢ КӨҢІЛДІ ОҚИҒАЛАРЫ"
10.35 "ӘЗІЛСТАН" ЖАСЫРЫН ТҮСІРІЛІМ
10.45 ОБЗОР ИНТЕРНЕТА "KAZNET"
11.05 Т/С "НЕЗАБЫВАЕМЫЙ"
12.05, 19.00 "ҚЫЗ ҒҰМЫРЫ" ҮНДІ ТЕЛЕХИКАЯСЫ
13.10 "KAZNET" ҒАЛАМТОРҒА ШОЛУ
13.35 "МЫ ВМЕСТЕ"
14.00 НОВОСТИ
14.10, 21.00 Т/С "ОТБЛЕСКИ"
16.00 Т/С "ОГНИ БОЛЬШОГО ГОРОДА"
18.00, 22.50 "ҰМЫТЫЛМАС" ТҮРІК ТЕЛЕХИКАЯСЫ
00.50 "СОҢҒЫ САЯХАТ" ТЕЛЕХИКАЯСЫ

07.00 ӘН ШАШУ
07.30, 20.30, 00.20 НОВОСТИ "20:30"
08.00, 10.00, 13.00, 20.00, 23.50 ЖАҢАЛЫҚТАР
08.30 "ОЛЖА" КӨҢІЛДІ ОТБАСЫЛЫҚ СҰРАҚ-ЖАУАП САЙЫСЫ
09.00, 16.50 "ЕРІКСІЗ НЕКЕ" КӘРІС ТЕЛЕХИКАЯСЫ
10.10 "ЕРІКСІЗ НЕКЕ" КӘРІС ТЕЛЕХИКАЯСЫНЫҢ ЖАЛҒАСЫ
10.20 М/Ф "АЛДАР КӨСЕНІҢ КӨҢІЛДІ ОҚИҒАЛАРЫ"
10.35 "ӘЗІЛСТАН" ЖАСЫРЫН ТҮСІРІЛІМ
10.45 "KAZNET" ҒАЛАМТОРҒА ШОЛУ
11.05 Т/С "НЕЗАБЫВАЕМЫЙ"
12.05, 19.00 "ҚЫЗ ҒҰМЫРЫ" ҮНДІ ТЕЛЕХИКАЯСЫ
13.10 АРНАЙЫ РЕПОРТАЖ
13.25 "ЛИЦА СТОЛИЦЫ"
13.45 ЭКСКЛЮЗИВНОЕ ИНТЕРВЬЮ С АРХИМЕДОМ МУХАМБЕТОВЫМ
14.00 НОВОСТИ
14.10, 21.00 Т/С "ОТБЛЕСКИ"
16.00 Т/С "ОГНИ БОЛЬШОГО ГОРОДА"
18.00, 22.50 "ҰМЫТЫЛМАС" ТҮРІК ТЕЛЕХИКАЯСЫ
00.50 "СОҢҒЫ САЯХАТ" ТЕЛЕХИКАЯСЫ

08.00 НОВОСТИ "20:30"
08.30 ЖАҢАЛЫҚТАР
09.00 М/Ф "АЛДАР КӨСЕНІҢ КӨҢІЛДІ ОҚИҒАЛАРЫ"
09.30 "ӘЗІЛСТАН" ЖАСЫРЫН ТҮСІРІЛІМ
09.40 "ЧУДЕСА ОТ ZEPTER"
10.00 КВН. ИЗБРАННОЕ
11.00 Т/С "ТОПТУНЫ"
14.30, 20.00 "ЕЛ АУЗЫНДА" БАҒДАРЛАМАСЫ
15.00 "МЫ ВМЕСТЕ"
15.30 "ҚЫЗ ҒҰМЫРЫ" ТЕЛЕХИКАЯСЫ
18.00 "ӘН МЕН ӘЗІЛ" КОНЦЕРТТІК БАҒДАРЛАМАСЫ
19.40 "KAZNET" ҒАЛАМТОРҒА ШОЛУ
20.30 "20:30. БІЗДІҢ УАҚЫТ" АҚПАРАТТЫҚ-САРАПТАМАЛЫҚ БАҒДАРЛАМАСЫ
21.20 "АСТАНА КЕШІ КӨҢІЛДІ" КОНЦЕРТТІК ШОУЫ
22.35 ЗАСЕДАНИЕ ДИСКУССИОННОГО КЛУБА "ЕРКІН ПІКІР"
23.15 "ОҚЫС ОҚИҒА!" БАҒДАРЛАМАСЫ
23.35 Х/Ф "ДВОЙНАЯ РОКИРОВКА"
01.30 ӘН ШАШУ

08.00 "АЛТЫН ДОМБЫРА" ДӘСТҮРЛІ ӘН-КҮЙ КЕШІ
09.00 "ПРАВО НА КАЧЕСТВО"
09.30, 10.50, 18.40 "ӘЗІЛСТАН" ЖАСЫРЫН ТҮСІРІЛІМ
09.40 "ЧУДЕСА ОТ ZEPTER"
10.00 "СУПЕРПАПА"
10.40 М/Ф "ПОВАР И БАРАШЕК"
11.00 Т/С "ТОПТУНЫ"
14.45 "ЛИЦА СТОЛИЦЫ"
15.05 "ОҚЫС ОҚИҒА!" БАҒДАРЛАМАСЫ
15.30 "ҚЫЗ ҒҰМЫРЫ" ТЕЛЕХИКАЯСЫ
17.15 "KAZNET" ҒАЛАМТОР ШОЛУ
17.35 "ӘН МЕН ӘЗІЛ" КОНЦЕРТТІК БАҒДАРЛАМАСЫ
18.15 "ЕЛ АУЗЫНДА" БАҒДАРЛАМАСЫ
18.50 СПЕЦИАЛЬНЫЙ ПРОЕКТ. СЕРИК САПИЕВ. "ПАРЕНЬ С ХАРАКТЕРОМ"
19.15 "АСТАНА КЕШІ КӨҢІЛДІ" КОНЦЕРТТІК ШОУЫ
20.30 ИНФОРМАЦИОННО-АНАЛИТИЧЕСКАЯ "20:30": ИЗБРАННОЕ ЗА НЕДЕЛЮ
21.20 "ГРОМКОЕ ДЕЛО"
21.40 "БАҚЫТЫҢ ӨЗ ҚОЛЫҢДА" ӘЛІШЕР КӘРІМОВТЫҢ ӘН КЕШІ
23.35 Х/Ф "ФЛАМАНДСКАЯ ДОСКА"
01.25 ӘН ШАШУ



Каналы

КАЗАХСТАНКАЗАХСТАН-СЕМЕЙ 7-КАНАЛ7 КАНАЛ АСТАНААСТАНА 31-КАНАЛ31 КАНАЛ ХАБАРХАБАР КАЗАХСТАНКАЗАХСТАН КТККТК НТКНТК ПЕРВЫЙ-КАНАЛ-«ЕВРАЗИЯ»1 КАНАЛ «ЕВРАЗИЯ» ЕЛ-АРНАЕЛ АРНА ТНВ-ПланетаТНВ-Планета ЕВРОСПОРТ-2ЕВРОСПОРТ-2 ЕВРОСПОРТ-1ЕВРОСПОРТ-1 Graphic1ФУТБОЛ ОХОТА-И-РЫБАЛКАОХОТА И РЫБАЛКА УСАДЬБАУСАДЬБА ЗДОРОВОЕ-ТВЗДОРОВОЕ ТВ ФЕНИКС-+-КИНОФЕНИКС + КИНО ТVXXIТVXXI МИРМИР RETROРЕТРО КУЛЬТУРАКУЛЬТУРА ДОМ-КИНОДОМ КИНО ВРЕМЯВРЕМЯ РОССИЯ-РТРРОССИЯ РТР ТВЦТВЦ RENTVРЕН НТВ-МИРНТВ МИР 1-КАНАЛ1-КАНАЛ ТВ-3ТВ-3